KOLOROWE
KAMIENIE NATURALNE

Szafir
Głębia koloru i tajemniczość

Biżuteria z szafirami to klasyczne piękno, płynące z głębokiej niebieskiej barwy kamienia oraz pięknej oprawy ze złota z diamentami. Szafir symbolizuje stabilność i przyjaźń, sprzyja dążeniu do wiedzy i samorozwoju.

Rubin
Symbol miłości i odwagi

Rubin symbolizuje miłość, wierność i namiętność. Występuje we wszystkich odcieniach czerwieni, dlatego stał się symbolem prawdziwej miłości. Biżuteria z rubinami to idealny sposób, aby wyrazić uczucia.

Szmaragd
Szlachetność i elegancja

Szmaragd jest wyjątkowo cennym kamieniem szlachetnym, jego zielona barwa wpływa kojąco i pomaga uzyskać harmonię. Nazywany jest „kamieniem szczęśliwej miłości”, jego noszenie umacnia więzi. Biżuteria ze szmaragdem i diamentami dodaje elegancji, każdemu kto ją nosi.

Tanzanit
Wyjątkowy i bardzo unikatowy

Tanzanit dodaje energii i uwalnia od zmartwień. Jego niepowtarzalna, niebieska barwa sprawia, że biżuteria, powstała z połączenia tanzanitu ze złotem i diamentami, oczaruje każdego. Biżuteria z tanzanitami subtelnie podkreśli i wydobędzie wyjątkowe piękno.

Morganit
Otwarcie na miłość i radość

Morganit to jedyny w swoim rodzaju kamień o przepięknej jasnoróżowej barwie. Noszenie morganitu przynosi poczucie spokoju i radości. Biżuteria z różowego złota z morganitem i diamentami to kompozycja idealna i bardzo modna.
Morganit przyciąga do osoby, która go nosi przyjaźnie nastawionych ludzi.

Siła i moc płynąca z niebieskiego topazu

Topaz niebieski jest delikatny i subtelny, ożywia umysł, pomaga w koncentracji i pokonywaniu trudności. Jego błękitny kolor symbolizuje moc i siłę. Nazywany jest świętym kamieniem, gdyż wpływa na rozwój duchowy. Biżuteria z topazem niebieskim i diamentami przyciąga uwagę swoją delikatnością i ślicznym jasnym kolorem.
Topaz niebieski pomaga w konsekwentnej realizacji marzeń i celów.
 

CYTRYN


Optymistyczna gwarancja sukcesu

 

Cytryn to radosne promienie słońca skupione w delikatnym kamieniu, otoczenie diamentów nadaje mu szczególnego blasku. Jest rzadką odmianą kwarcu o pięknej żółtej barwie, jego energia dodaje optymizmu i radości osobie, która go nosi. Nazywany jest "kamieniem sukcesu", noszenie go sprzyja osiągnięciu dobrobytu oraz rozwojowi kariery zawodowej.
Biżuteria z cytrynem jest idealnym prezentem, na każdą okazję.

 

AMETYST


Symbol harmonii i relaksu

 

Ametyst jest odmianą kwarcu o pięknej fioletowej barwie, symbolizuje czystość duchową, a także władzę. Biżuteria z ametystem i diamentami jest nie tylko niezwykle piękna, ale przynosi również szczęście, pomaga przywrócić równowagę i uwalnia umysł od negatywnych myśli.

 

KWARC DYMNY

Pomoc w podejmowaniu właściwych decyzji


Kwarc dymny charakteryzuje się wyraźną brązową barwą przypominającą dym. Biżuteria z kwarcem dymnym podkreślona blaskiem diamentów szczególnie polecana jest dla osób nieśmiałych, którym trudno jest dokonywać zmian w życiu z obawy przed nieznanym. Kwarc dymny odpowiada za spokój i pozytywne myśli, symbolizuje światło i miłość zdolną przebić się przez największe trudności.